Nasz zespół

mgr Piotr Karaś – Iwasyk

Założyciel i właściciel Gabinetu fizjoterapii i masażu „Nowoczesna Rehalibiltacja” w Rzeszowie. Magister Fizjoterapii na Uniwersytecie Rzeszowskim oraz uczestnik licznych certyfikowanych kursów nowoczesnej fizjoterapii.

Od 15 lat praktyk, wykładowca i szkoleniowiec z zakresu dobrych i skutecznych praktyk fizjoterapeutycznych. Uczestnik wielu kursów z nowoczesnych metod rehabilitacji, fizjoterapii i masażu. 

Z każdym nowym Pacjentem przeprowadza szczegółowy indywidualny wywiad oraz diagnostykę, co skutkuje idealnie dobraną metodą skutecznej terapii.  

Świadczy usługi z dojazdem w domu Pacjenta oraz stacjonarnie w gabinecie Studio Piękna Magiczne dłonie, w Rzeszowie, przy ul. Popiełuszki 28 D.  

Rejestracja na zabiegi odbywa się: 

– telefonicznie: +48 663 642 276

– e-mailowo: biuro@nowoczesna-rehabilitacja.pl

– przez portal Znajdź Gabinet pod linkiem FIZJOREJESTRACJA 

 

Piotr Karaś-Iwasyk

Izabela Piestrzak

Zapraszamy do skorzystania z oferty masażu i terapii. Wiemy, że ból i przyczyna jego powstawania                u każdego z pacjentów jest inna, stąd nasze podejście terapeutyczne jest indywidualne i ukierunkowane     na szybkie i skuteczne usunięcie istniejących dolegliwości.
Nie opieramy się tylko na jednej metodzie pracy . Oferujemy kompleksową terapię, polegającą                     na diagnostyce i doborze odpowiednich metod pracy po to, aby szybko i trwale usunąć istniejącą dysfunkcję i ból.

Adres: 

ul. Osmeckiego 27/7, 35-283 Rzeszów

tel. +48 663 642 273

e-mail: piotr.iwasyk@gmail.com

www.nowoczesna-rehabilitacja.pl