Nasz zespół

mgr Piotr Karaś – Iwasyk

Założyciel i właściciel Gabinetu fizjoterapii i masażu „Nowoczesna Rehalibiltacja” w Rzeszowie. Magister Fizjoterapii na Uniwersytecie Rzeszowskim oraz uczestnik licznych certyfikowanych kursów nowoczesnej fizjoterapii.

Od 15 lat praktyk, wykładowca i szkoleniowiec z zakresu dobrych i skutecznych praktyk fizjoterapeutycznych. Uczestnik wielu kursów z nowoczesnych metod rehabilitacji, fizjoterapii i masażu. 

Z każdym nowym Pacjentem przeprowadza szczegółowy indywidualny wywiad oraz diagnostykę, co skutkuje idealnie dobraną metodą skutecznej terapii.  

 

Piotr Karaś-Iwasyk

Izabela Piestrzak

Zapraszamy do skorzystania z oferty masażu i terapii. Wiemy, że ból i przyczyna jego powstawania                u każdego z pacjentów jest inna, stąd nasze podejście terapeutyczne jest indywidualne i ukierunkowane     na szybkie i skuteczne usunięcie istniejących dolegliwości.
Nie opieramy się tylko na jednej metodzie pracy . Oferujemy kompleksową terapię, polegającą                     na diagnostyce i doborze odpowiednich metod pracy po to, aby szybko i trwale usunąć istniejącą dysfunkcję i ból.